Friday, January 21, 2022 | Hoşgeldiniz
lisanslama
www.inocrm.net, bir web uygulaması olduğu için geliştirmeleri kısa sürede uygulayabiliyor ve programı güncelleyerek lisanslama dahilinde tüm kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Bu kapsamda yaptığımız geliştirme ve yenilikleri ziyaretçilerimizle paylaşmak için aşağıda listeledik.
  1. Görev durumu "Yapıldı" veya "Yapılacak" şeklinde idi. Bunun yerine yapılan işi kademeli olarak kayıt edebilecek şekilde geliştirildi.
  2. Faaliyetlerde önceden uyarı sistemi devreye alındı. Buna göre son saatten belli bir süre önce çalışanı uyarabiliyor sistem. Hangi görev için kaç saat önce hatırlatma istediğini ise çalışan kendi ayarlıyor.
  3. Yetkilendirme ve buna göre kayıt hazırlama, düzenleme ve görüntüleme çeşitleri artırıldı. Büyük organizasyonlar için grup yapısı devreye alındı.
  4. Yetki verilen kullanıcılara, görev hazırlarken "Bana Özel" seçeneği gösteriliyor. Bu sayede diledikleri görevi kendilerinden başkası göremez.
YAZILIM GELİŞTİRME VE GÜNCELLEME
İnosoft olarak önem verdiğimiz konuların başında ürün geliştirme ve bunun sonucu olarak da yazılımlarımızın düzenli olarak güncellenmesi gelmektedir. www.inocrm.net için geliştirmeyi iki ana başlıkta açıklayabiliriz.
Sürekli İyileştirme: Hiç bir zaman bir ekranı ve içerdiği fonksiyonları olabilecek son nokta olarak kabul etmiyoruz. Oluşturduğumuz demo modunda yazılımı sürekli test ediyor ve geliştirmeye çalışıyoruz.
Yeni Özellikler: Yazılımı sürekli geliştirmenin yanında tamamen farklı ve yeni özellikler üzerinde çalışıyoruz.
Bu çalışmamızda en büyük yardımcımız eski ve yeni tüm www.inocrm.net kullanıcıları. Onlarla sürekli irtibat halinde olarak öneri ve taleplerini öğreniyor, bunları gerçekleştirmeye çalışıyoruz.
Sürekli ürün geliştirme kapsamında yaptığımız güncellemelerin bir kısmı şöyle;
  • Kademeli görev durumu yapıldı
  • Faaliyetlerde mail ile hatırlatma sistemi
  • Yetkilendirme çeşitleri artırıldı
  • Görevlerde "Bana Özel" seçeneği yapıldı